ТОВАРЫ ПО АКЦИИ

Наша цена 1 170 грн
На складе
Наша цена 190 грн
На складе
Наша цена 1 699 грн
На складе

КОНТАКТЫ

Оксана
Киев
тел.: Viber +380 972585740
050-4438748

БЕСТСЕЛЛЕРЫ

Наша цена 120 грн
На складе
Наша цена 300 грн
На складе
Наша цена 455 грн
На складе

АНКЕТАЗдоров я нації

За роки незалежності Україна втратила більше 10 мільйонів своїх громадян. Нація почала стрімко старіти, втрачати здоров’я, погіршилась якість життя та її тривалість. Спочатку це був Чорнобиль, а потім суспільні та економічні негаразди. Особливо дісталось дітям. Ми втратили половину дитячого населення, а друга половина зайняла 1-е місце в Європі по алергічним захворюванням. Дійшло до того, що діти почали помирати на уроках фізкультури. Було прийнято рішення заборонити повноцінне навантаження на уроках фізкультури. А це значить, що ситуація буде лише погіршуватися. Адже без фізкультури і спорту здорової нації не буває.

Для того, щоб зупинити весь цей негатив, науковцям та виробниками був розроблений проект, який базується на повернені нації до своїх витоків та традицій. Слід пам’ятати, що майбутнє здоров’я нації закладається з перших днів народження дитини. Її імунна система формується за рахунок материнського молока, та повітря, яким дитина дихає. І якщо мати не вживає алкоголь і не палить, то проблем з материнським молоком не буде. А от повітря можна легко зіпсувати, якщо користуватися предметами по догляду за дитиною, виготовленими з сировини, яка негативно впливає на здоров’я дитини. Власне, так у нас і сталося. Вітчизняна легка промисловість занепала, натомість з’явилися товари імпортного виробництва сумнівної якості, які і призвели до загальнонаціональної  біди.

Проект був направлений керівництву держави. З відповіді, яку отримали розробники проекту, стало зрозуміло, що займатися проблемою здоров’я нації влада не буде, так як це може стати поштовхом до розвитку малого та середнього бізнесу. По іншому захищати власний великий бізнес влада не вміє. А скоро прийде 1-е червня і в цей Міжнародний день захисту дітей з телеекранів на вас поллються крокодилячі сльози і посипляться пусті слова. Не вірте їм .  Довіряйте лише собі. Захищайте своїх дітей самі. Користуйтеся предметами по догляду за дитиною, які розроблені українськими фахівцями, виготовляються на українських підприємствах з української сировини. В першу чергу – це льон. Такі речі дозволять вам створити екологічно безпечне спальне місце своїй дитині. І хоча цих речей у вільному доступі ще немає, в інтернеті ви їх знайдете. І я вірю, в нас обов’язково з’являться нові Піддубні, Жаботинські, Клички, Усики і багато інших богатирів.

 

ZTc1OTBm