Тепла зимова ковдра із льону

15.02.2019

Тепла зимова ковдра із льону

В зимку під лляною ковдрою тепло, комфортно, сон глибокий і ранок бадьорий

З приходом першого снігу і морозу, ми в пошуках теплої зимової ковдри для ліжка. Всі погодяться з тим, що сніжного зимового ранку немає кращого почуття, як бути під теплою ковдрою. Які ковдри найтепліші? Яку обрати з такої кількістю різних варіантів ковдр?

 

 Важливо зрозуміти, що тепло, яке гріє вас під ковдрою, ви виділяєте самі. Для прикладу - якщо ви вкриєте ковдрою те, що генерує тепло (скажімо лампочку), вона буде нагріватися навіть у холодну погоду. Але якщо ви обернете ковдрою стіл, який не створює ніякого тепла, це не принесе користі. Ковдра не створює тепло, воно просто його зберігає, яке ви вже створюєте всередині.

На що звернути увагу, коли вибираємо ковдру

 Головне, що ми очікуємо від зимової ковдри? Звичайно - це тепло. Найкраще зігріває той матеріал, в якому більше повітряних прошарків. Саме повітря всередині наповнювача сприяє збереженню тепла. Важливо вивчити властивості самих різних наповнювачів з цієї точки зору.

Слід звернути увагу ось на що:

  • Тканина обов'язково натуральна
  • У наповнювачі наявність порожніх, повітряних секцій
  • Щільність наповнювача (якщо маленька, ковдра буде тонкою і можна змерзнути)

Лляної наповнювач в цьому плані неодмінно у виграші серед інших натуральних наповнювачів:

 

 Волокно наповнювача порожнє всередині - це додатковий прошарок повітря

 Повітряні секції в самому наповнювачі - так само додатковий прошарок повітря

 Лляна тканина має властивість зберігати тепло

 

Що означає це складне слово терморегуляція?

 

Здатність підтримувати температуру, незалежно від зовнішніх змін і є терморегуляція. Чому вона важлива при виборі ковдри? Все просто - якщо ковдра не відповідає сезону, вона занадто тонка, ви будете гріти його, і через нього довкілля. Якщо наповнювач в ковдрі занадто щільний, не пропускає повітря взагалі, ви покриєтесь потом, Вам буде парко, Ви починаєте розкриватися і відчувати дискомфорт. Якщо ковдра з поліестеру (синтетична тканина), знову таки, немає руху повітря. Під такою ковдрою швидко зігрівся і спітнів.

 

Під ковдрою з хорошою терморегуляцією, Ви:

 

  • коли лягаєте в ліжко, швидко зігріваєтесь
  • Вам тепло протягом всієї ночі
  • не перегріваєтесь
  • не потієте

Як результат,  Вашому тілу тепло, комфортно, сон глибокий і ранок бадьорий.

  Лляна ковдра зігріє в зимку

Льон підкорив серця багатьох і увійшов в наше життя. І не тільки в якості скатертин. Взимку ковдра із льону  просто незамінна. Натуральний, екологічно чистий матеріал, в якому не заводиться міль. Має приємний аромат. Але головне не це. Льон по природі своїй чудовий терморегулятор. Має порожнисте волокно, яке в наповнювачі створює повітряні прошарки. Під ним не створюється парниковий ефект, як під синтепоновим ковдрою. Плюс до всього, у льону є особливість - під ним швидко зігріваєшся. Ковдра дихає, а значить, спати під нею і комфортно і тепло.

 

Тому на питання - яке придбати зимову ковдру, відповідь - натуральну зимову лляну ковдру. З ним до вашої оселі прийде тепло, комфорт і затишок.

Рубрики блога

ZTJiOTdk