Текстиль, який є прикрасою вашої кухні

27.06.2019

Текстиль, який є прикрасою вашої кухні

Текстиль що створює затишок на кухні

Кухня це не лише місце де ми готуємо їжу. Це місце де нам приємно зустрічати гостей, за обіднім столом в родинному колі обговорити як пройшов день, зранку випити каву і прочитати останні новини. І ні що так не створює затишок на кухні, як текстиль. Ми підбираємо його за стилем, фактурою, кольором, за власним вподобанням. На кожній кухні обов'язково є рушник, скатертина, серветки, фартухи, прихватки та ін.

КУХОННИЙ ТЕКСТИЛЬ

Прихватки. Вони бувають різних розмірів: квадратні, прямокутні, у вигляді рукавички, круглі. Щоб уникнути опіків під час приготування їжі, витягнути гарячу страву із духовки, пересунути сковорідку, необхідно використовувати прихватку. 

Рушник. Кухонні рушники використовують для витирання рук, столових приладів і посуду, а іноді - як серветки або прихватки. Рушники мають бути із натуральних тканин, що добре вбирають вологу. Придбати їх варто наборами. 

Фартух. Багато хто негативно ставиться до фартухів, дехто з чоловіків не хочуть бачити своїх дружин в цьому аксессуарі. Але сьогодні є вибір цікавих кольорів, моделей і фартухи можуть виглядати сучасно. І продовжують виконувати важливу роль на кухні - зберегти наш одяг чистим. А жінки можуть фартух вчасно зняти, коли приходить коханий чоловік.

Скатертина. Бувають різних форм і розмірів. Для щоденних потреб використовують синтетичні скатертини, зі спеціальною водонепроникною поверхнею. Вона є практична і захищає стіл від пошкоджень. Підбирають під стиль кухні, по кольору може поєднуватися з фіранкою, килимком.  Але є і особлива скатертина, святкова для особливих подій. Це може бути із бавовни, льону чи витонченого шовку.

Раннер (доріжка на стіл). Її можна постелити поверх основної скатертини - по центру, по діагоналі або поперек. Доріжку можна покласти як на стіл, так і на скатертину. 

Серветки. Іх підбирають під колір скатертини. З серветками можна сервірувати стіл складаючи в конверти, згортати в трубочки або пірамідки. 

Чохли для столових приборів. Їх використовують для зручного і естетичного розташування столових приладів. Такий кухонний текстиль найчастіше має прямокутну форму, має два або три відділення для розміщення ложки, виделки або ножа. 

Фіранка. Довжина залежить від того, як близько вікно знаходиться біля плити та мийки.  Є ризик що фіранка швидко забрудниться, набереться різних запахів, бо на кухні потрапляння бруду неминуче. Тому при виборі тканини важливо звертати увагу на якість і міцність матеріалу, колір. Необхідно зважати на розташування вікон і кількість світла, що потрапляє на кухню. Якщо кухня виходить на сонячну сторону, то необхідно звертати увагу на стійкість тканини до вигорання. Важливо також, щоб штора або фіранка вписалася в загальний стиль кухні.

 

Рубрики блога

NzY0Z