ПЛАН ДІЙ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ЗДОРОВ'Я В УКРАЇНІ

14.09.2021

 ПЛАН ДІЙ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ЗДОРОВ'Я В УКРАЇНІ

Інформація від виробника. Автор розробник Яковенко В.С.

СТРАТЕГІЯ ТА ПРАКТИЧНИЙ ПЛАН ДІЙ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ДИТЯЧОГО ТА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я В УКРАЇНІ

Шановні друзі!

Спостерігаючи за стрімким погіршенням здоров'я українців,їх нездатність протистояти новим інфекційним викликам, та взявши до уваги інформацію ВООЗ про те, що Україна займає перше місце в Європі по темпам зростання ракових захворювань, ми розробили концепцію відновлення здоров'я нації і відправили її на розгляд до Верховної Ради України. Профілактичний комітет ВРУ підтримав нашу ініціативу та порекомендував Уряду втілити її в життя. Ми виходимо з того, що наша нація народжувала в усі попередні сторіччя і в наш час найсильніших людей на планеті: Іван Піддубний, Іван Сила, Жаботинський, Клички, Усик, Вірастюк і багато інших, а це значить, що ми маємо досить потужний генетичний запас міцності здоров'я, який і пропонуємо розумно використати. Здоров'я будь-якої людини залежить від надійності її імунної системи. А формується імунітет з перших годин життя людини і за рахунок двох факторів: материнського молока і повітря, яким дитина дихає. І якщо проблем з молоком не виникає, то повітря можна легко отруїти, якщо користуватися предметами по догляду за дитиною, що містять в собі токсичні речовини. Ми пропонуємо відступити крок назад та оточити дитину і себе виробами, виготовленими з екологічно безпечних, натуральних матеріалів, якими користувалися наші предки. В першу чергу - це льон, оброблений без застосування хімічних препаратів.

Після того, як Верховна Рада передала уряду свої рекомендації щодо покращення загальнонаціонального здоров'я в Україні, ми стали першим підприємством, яке розпочало працювати в рамках цієї програми. І ось що в нас вийшло. 

МАТРАС ЛЬНЯНИЙ БАГАТОШАРОВИЙ

Цей матрас виготовлений з урахуванням основних правил здорового сну, розроблених японським ученими. Він адаптований до наших умов та, завдяки новій технології обробки льону, наділений додатковими корисними властивостями:

  • перешкоджає утворенню "парникового ефекту"
  • захищає від пролежнів
  • прискорює заживлення опікових ран
  • зменшує больовий синдром
  • забезпечує покращення кровообігу, перешкоджаючи накопиченню жирових клітин
  • укомплектований валиками, допомагає боротися з проблемами хребта

Експертні та клінічні дослідження були проведені в провідних науково-дослідних та лікувальних закладах України. Розробники не тільки створили найкращий побутовий матрас з лікувально-профілактичними властивостями, а ще й забезпечили доступність його придбання, передбачивши чотири варіанти його виготовлення. 

ПОДУШКА ЛЬНЯНА МЕМБРАННА АНТИСЕПТИЧНА З РОСЛИННИМ АНТИАЛЕРГЕННИМ НАПОВНЮВАЧЕМ

Річ у тім, що ваші подушки, як правило, наповнені утеплювачем і не мають захисного бар'єру. Як наслідок - активізується потовиділення. А разом з потом виділяються солі, шлаки та інші шкідливі речовини. І цей коктейль, заповнюючи ваші ранки та мікротріщини, сприяє передчасному старінню шкіри обличчя. Наша подушка позбавлена цих недоліків. Мембрана вбереже вас від перегріву, задухи та погасить ваші негативні емоції. Для людей з бронхо-легеневими та серцевими недугами - це можливість вільно дихати чистим повітрям.  

ЗАХИСНИЙ КИЛИМОК

Будь-яка людина, яка користується автомобільним чи офісним кріслом, попадає в обійми так званого "парникового ефекту", який вкупі з солоним потом та шлаками утворює агресивне середовище, яке вкрай негативно впливає на чоловіче та жіноче здоров'я. До того ж, за даними ВООЗ, кожна друга онкологія у чоловіків - це рак простати. Користуйтесь захисним килимком та бережіть себе від небажаних урологічних, гінекологічних та онкологічних проблем.

Бажаємо вам міцного здоров'я та щасливого майбутнього!

Рубрики блога

Y2Q2MThh