Піжами для жінок: різноманітні, як ваші мрії

24.03.2019

Піжами для жінок: різноманітні, як ваші мрії

Піжама має бути зручною, натуральною та жіночою

Якщо ввечері ви любите приємно лежати в ліжку або хочете провести в ній цілий день, в нашому магазині ви знайдете ідеальну піжаму, де в ній зможете розслабитися після напруженого дня. Будь то в формі класичної довгої піжами або комплекту, що складається з футболки та шортів: головне - це комфорт. Високоякісний матеріал, якісна робота і продуманий крій гарантують, що ваші нові жіночі піжами приємно почуваються на вашому тілі і м'яко перенесуть вас в країну мрій. Ви дізнаєтеся найважливіші критерії оцінки піжами.

Піжами бувають:

Жіноча піжама на зиму

 


Одне можна сказати напевно: довгі піжами допомагають боротися з холодом вночі. Для забезпечення приємного тепла також важливі правильні матеріали: наприклад, добре дістати фланелеві або махрові вироби. Перш за все, махрові піжами володіють відмінними теплоізоляційними властивостями і добре вбирають вологу. Це ідеальне поєднання матеріалів в піжамах на зиму, бо температура тіла вночі зазнавє значних коливань. Крім того, слід також відзначити, що у піжами є виріз на лінії шиї біля шкіри: оскільки шия зазвичай не покрита ковдрою, ви можете запобігти охолодженню тіла в разі холодной тяги.

Жіноча піжама на літо 
 
Для гарного відпочинку жаркими літніми ночами вам знадобиться піжама, підходяща для цього сезону. Піжами зазвичай краще підходять, ніж нічна сорочка. Хороший вибір - коротка піжама з бавовни: для рук і ніг є доступ свіжого повітря, і волога, створювана потовиділенням, може виходити з матеріалу. Ще один дуже популярний варіант на літо - піжама з шовку: це ідеальне натуральне волокно володіє охолоджуючим ефектом. Незрівняна є лляна піжама вона прекрасно створює умови для сну в спекотні ночі.
 
Класична піжама
 
 
Хто б міг подумати: класична піжама з вирізом у вигляді сорочки і широкими брюками знову популярна сьогодні. Піжамний стиль ввішов сьогодні в повсякденне життя. У красивих жіночих піжамах прекрасно почуває себе і ввечері, сидячи на дивані, а вранці за столом для сніданку. Перш за все, зверніть увагу на функціональність кнопок, щоб піжаму можна було легко розстібати і застібати: кнопки і отвори повинні бути досить великими.
 

Особливості якісної піжами для жінок


Легкий догляд
Матеріал має бути натуральним, міцним що витримує часте прання. Фарба міцна, але не токсична.
Повітропроникність                 
Щоночі ми виводимо з організму близько 700 мілілітрів рідини. Тканина піжами повинна забезпечувати хорошу циркуляцію повітря і відводити вологу від тіла. Це гарантується повітропроникними матеріалами. До них відносяться, наприклад, натуральні бавовняні волокна, льон і шовк. Коли ви носите піжаму з одного з перерахованих вище матеріалів, у вас сухий і приємний клімат по всій шкірі всю ніч безперервно.Матеріал нешкідливий для шкіри. У разі піжам, дуже важливо використовувати матеріал, який нешкідливий для шкіри. Зрештою, він в контакті зі шкірою всю ніч. Клімат під ковдрою може мати додатковий ваговій ефект. Використання таких матеріалів, як бавовна, шовк або льон, зазвичай забезпечує хороший захист. Змішані тканини з синтетичними волокнами мають кілька переваг при носінні протягом дня - наприклад, форму і довговічність - але в разі піжами вони не обов'язково необхідні. Якщо ваша шкіра чутлива, краще вибрати світлу піжаму, ніж темну: в ній менше барвників.

Рубрики блога

ZDRiYWU