Льон - це лише літня тканина?

26.04.2021

Льон - це лише літня тканина?

Льон ми цінуємо і любимо в спекотну літню погоду. Але чи відомо Вам, що льон дарує комфорт цілий рік?

Зазвичай в магазинах лляний одяг з’являється під час літньої колекції. Нам консультанти розповідають, що це ідеальний одяг для спекотної погоди. Крім одягу, ми змінюємо постіль на лляну, щоб зробити комфортним нічний сон. Також піжама має бути легкою і освіжаючою.

Так, дійсно традиційно льон сприймають виключно як літня тканина. Але насправді одяг і постіль із льон підходить на всі сезони.

Дійсно в спеку лляним простирадлам дають перевагу бавовняним. Причина в швидкому поглинанню вологи і випаровуванні. Лляна постіль залишається сухою, свіжою і не липне до тіла.

А що відбувається в холодну пору року. Якщо в приміщенні прохолодно і волого, то особливо необхідно мати суху і теплу постіль. Головне, щоб постіль швидко адаптувалось під температуру тіла. Лляна постіль дихає в різних температурних режимах, зберігаючи тепло.

В нашому будинку взимку іноді дуже тепло
Почався сезон опалення і в деяких будинках досить тепло. Лляний халат та лляні рушники дозволяють швидко висохнути, бо тканина має властивість швидко вбирати вологу. На відміну від товстих бавовняних рушників, лляні швидко сохнуть. А приємним бонусом є те, що лляні рушники і халати довше залишаються чистими та свіжими

Льон та вовна чудові друзі
Один із відмінних варіантів для холодних сезонів – поєднання льону та вовни. Вовна забезпечує  тепло, а льон зберігає клімат-контроль. Тому лляна піжама на тіло і вкрита вовняною ковдрою створить не лише тепло, а комфорт . Те саме стосується одягу: лляна сорочка і вовняний светр або піджак. Тілу буде тепло, але не буде перегріватися.

Льон відмінно створює клімат-контроль


Якщо спальне місце, тобто матрац, ковдра, подушка та постіль, синтетичні або частково синтетичні, воно не буде мати стабільної температури і є ризик або перегріву або не нагріванню. Синтетика не дихає, а волога не випаровується.  Лляні натуральні матраци, подушки, ковдра та постіль повністю стабілізують температуру під зміни в приміщенні: постіль буде зберігати тепло, якщо холодно, і навпаки охолоджувати, якщо буде жарко. В таких сприятливих умовах, тіло розслаблене і добре відпочиває.

Рубрики блога

YjAzODU0YW