Дамо шанс дітям вирости здоровими!

15.10.2017

Дамо шанс дітям вирости здоровими!

Причиною різкого погіршення здоров'я у малюків та юнаків стало масове застосування при догляді за дитиною неякісних речей імпортного походження.

Останнім часом все більшу занепокоєність викликає загальний стан  здоров'я дітей та молоді. Спочатку були випадки смерті дітей на уроках фізкультури, а потім Міністерство Охорони Здоров'я повідомило про те, що Україна посіла перше місце в Європі по алергічним захворенням серед дітей. І це нація, яка дала світові справжніх богатирів - Івана Піддубного, братів Кличків, Вірастюка, Усика та навіть наші спортсмени з обмеженими можливостями на всіх міжнародних змаганнях отримують призові місця.

В чому справа? Інститут Токсикології та Інститут Гінекології і Акушерства прийшли до висновку, що причиною різкого погіршення здоров'я у малюків та юнаків стало масове застосування при догляді за дитиною неякісних речей імпортного походження. Оскільки вітчизняне виробництво після отримання Україною незалежності почало розвалюватися, споживчий дитячий ринок заповнили матраци, ковдри, захисні бортики, іграшки та ін речі, які вкрай негативно впливали на здоров'я дітей. Особливо в перші місяці життя, коли формується імунна система.

А яким може бути повітря, коли дитина спить на матраці, у виробництві якого використані синтетичні матеріали, вкрита синтепоновою ковдрою, захищена поролоновим бортиком та грається? Замініть краще на натуральні, нефарбовані матеріали іграшкою, що виділяє отруйні речовини? 

За даними Всесвітньої Організації Здоров'я, кожна четверта людина має проблеми зі спиною. Для того щоб уникнути цієї напасті, лікарі-ортопеди настійно рекомендують відпочивати лише на напівжорсткій постелі. Але ніколи промисловість не пропонувала такого виробу. Щоб якось змінити такий стан речей, ми розробили напівжорсткий багатошаровий матрас, який після успішних медичних випробувань запатентували та налагодили експериментальне виробництво.

Основою цього матраса є спеціально розроблене напівжорстке меблеве полотно з суміші шерсті та віскози. Верхній і нижній шари - голкопробивний льон, виготовлений за власною технологією. Якщо основа забезпечує напівжорстокість матраса, то льон, маючи від природи антисептичні та охолоджуючі властивості, покращать кровообіг, знімаючи больові синдроми, та убезпечить від так званого "парникового ефекту", а в разі важкої недуги - слугуватиме чудовим профілактичним протипролежневим засобом.

Якщо у Вас є необхідність після робочого дня перед сном розвантажити хребет, Ви можете скористатися шийним, поперековим або гомілкоступеневим валиком, якими додатково комлектуєсться цей матрас. За Вашим бажанням матрас також може комплектуватися зйомним чохлом.

А ще Ви можете підібрати льняну мембранну антисептичну подушку підвищеної комфортності з регульованою висотою. Для людей з проблемню шкірою - це просто знахідка. Як обшивка, так і чохол виготовляють з бавовняної або льняної тканини. Розміри матраса витримуються в залежності від Ваших потреб

Рубрики блога

YjY3M